
| : | X4C25K1-03SR1 |
|---|---|
| : | RF Directional Coupler |
| : | TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited |
| : | HYBRID COUPLER |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited |
| Series | Xinger®IV |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Frequency | 2.3GHz ~ 2.7GHz |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Applications | 5G, LTE |
| Power - Max | 10W |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 23dB |
| Return Loss | 23dB |
| Supplier Device Package | SMD |