
| : | TG-E215-330X330X0.15 |
|---|---|
| : | RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials |
| : | T-Global Technology |
| : | RF EMI DBL SIDE |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | T-Global Technology |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | OBSOLETE |
| Length | 13.000" (330.20mm) |
| Shape | Sheet |
| Width | 13.000" (330.20mm) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 80°C |
| Adhesive | Acrylic, Conductive |
| Thickness - Overall | 0.006" (0.15mm) |