
| : | TE0813-02-4BE81-A |
|---|---|
| : | Microcontrollers, Microprocessor, FPGA Modules |
| : | Trenz Electronic |
| : | MODULE MPSOC 4G |
| : | - |
| : | Box |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Trenz Electronic |
| Series | Zynq® UltraScale+™ |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Connector Type | BGA |
| Size / Dimension | 2.047" L x 2.992" W (52.00mm x 76.00mm) |
| RAM Size | 2GB |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Module/Board Type | FPGA |
| Core Processor | Xilinx Zynq UltraScale+ ZU4EG |
| Flash Size | 128MB |