
| : | SLDA31-2R450G-36TF |
|---|---|
| : | RF Antennas |
| : | Sunlord (Shenzhen Sunlord Electronics) |
| : | MULTILAYER LTCC |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sunlord (Shenzhen Sunlord Electronics) |
| Series | SLDA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | LNA, Filter |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | Bluetooth, WLAN |
| Gain | 2.5dBi |
| Termination | Solder |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Chip |
| Height (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Power - Max | 2 W |