| : | S01-30300500 |
|---|---|
| : | RF Shields |
| : | Harwin |
| : | RF SHIELD 1.181 |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Harwin |
| Series | EZ BoardWare |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | CAN |
| Length - Overall | 1.181" (30.00mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Width - Overall | 1.181" (30.00mm) |
| Height - Overall | 0.197" (5.00mm) |