

| : | PEB 20571 F V3.1 |
|---|---|
| : | Telecom |
| : | IR (Infineon Technologies) |
| : | IC TELECOM INTE |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | IR (Infineon Technologies) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | OBSOLETE |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Function | PBX Controller with DSP |
| Interface | ISDN |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 3.13V ~ 3.47V |
| Current - Supply | 272.6mA |
| Supplier Device Package | PG-TQFP-100-3 |