
| : | MA05774 |
|---|---|
| : | Resonators |
| : | Golledge Electronics |
| : | 433.920 MHz GSR |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Golledge Electronics |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | SAW |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height | 0.050" (1.27mm) |
| Frequency | 433.92 MHz |