
| : | KIT-ANT18-13-3.2 |
|---|---|
| : | RF Antennas |
| : | Synapse Wireless |
| : | RF ANT 2.4GHZ W |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Synapse Wireless |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Number of Bands | 1 |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Height (Max) | 18.000" (457.20mm) |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |