
| : | D8-69FF |
|---|---|
| : | RF Power Dividers/Splitters |
| : | Microlab |
| : | 8way Splitter 6 |
| : | - |
| : | Tape & Box (TB) |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Microlab |
| Series | - |
| Package | Tape & Box (TB) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Size / Dimension | 8.228" L x 4.646" W x 0.630" H (209.00mm x 118.00mm x 16.00mm) |
| Insertion Loss | 1dB |
| Specifications | 1.4 VSWR (Max) |
| Frequency | 694 MHz ~ 2.7 GHz |