
| : | D10AA5Z4 |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited |
| : | RF ATTENUATOR 5 |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Attenuation Value | 5dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 4 GHz |