
| : | CS32-F2525GM12-19.200M-TR |
|---|---|
| : | Crystals |
| : | Transko |
| : | 19.200Mhz cryst |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Transko |
| Series | CS32 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 12pF |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Frequency Tolerance | ±25ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 Ohms |
| Frequency | 19.2 MHz |