
| : | 935174730510-T3A |
|---|---|
| : | Silicon Capacitors |
| : | TOKO / Murata |
| : | CAP SILICON 100 |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TOKO / Murata |
| Series | ATSC |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Tolerance | ±15% |
| Package / Case | 0202 (0505 Metric) |
| Size / Dimension | 0.025" L x 0.025" W (0.63mm x 0.63mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Height | 0.012" (0.30mm) |
| Applications | High Stability, High Temperature, Wirebond and Embedded |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Breakdown | 30 V |