
| : | 783642-01 |
|---|---|
| : | RF Antennas |
| : | NI |
| : | 824-960 MHZ, 17 |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | NI |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Frequency Range | 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz |
| Applications | General Purpose |
| Number of Bands | 2 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 892MHz, 1.85GHz |
| RF Family/Standard | General ISM |