
| : | 60AS105-K20N1 |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | Rosenberger |
| : | 7/16 ATTENUATOR |
| : | - |
| : | Bag |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Rosenberger |
| Series | 7-16 |
| Package | Bag |
| Product Status | NOT_FOR_NEW_DESIGNS |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | HEX In-Line Module |
| Attenuation Value | 20dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 8 GHz |