
| : | 607281 |
|---|---|
| : | Ultrasonic Receivers, Transmitters |
| : | SensComp |
| : | ULTRASONIC TRAN |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SensComp |
| Series | 600 |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Voltage - Rated | 200V |
| Frequency | 50kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Beam Angle | 15° |