
| : | 601-33949 |
|---|---|
| : | RF Power Dividers/Splitters |
| : | Quantic Wenzel |
| : | HF Low Noise Di |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Quantic Wenzel |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Size / Dimension | 6.000" L x 2.000" W x 0.800" H (152.40mm x 50.80mm x 20.32mm) |
| Specifications | Isolation (Typ) 50dB |
| Frequency | 10 MHz ~ 10 MHz |