
| : | 529-11010 - FR 85-2 ILLG-POL5 |
|---|---|
| : | Distance Measuring |
| : | SensoPart |
| : | Distance sensor |
| : | - |
| : | Retail Package |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SensoPart |
| Series | F85 |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Output Type | PNP-NC |
| Sensing Distance | 236.22" (6m) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Voltage - Supply | 18V ~ 30V |