
| : | R574J02600 |
|---|---|
| : | RF Switches |
| : | Radiall USA, Inc. |
| : | IC RF SWITCH SP |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Impedance | 50Ohm |
| Circuit | SP6T |
| RF Type | General Purpose |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 10.2V ~ 13V |
| Insertion Loss | 1.2dB (max) |
| Frequency Range | 0Hz ~ 50GHz |
| Test Frequency | 50GHz |
| Isolation | 50dB (min) |