
| : | HV-AT(8)-PJ |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | Hirose Electric Co., Ltd. |
| : | RF ATTENUATOR 8 |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Hirose Electric Co., Ltd. |
| Series | 1.85mm |
| Package | Tray |
| Product Status | LAST_TIME_BUY |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | 1.85mm In-Line Module |
| Attenuation Value | 8dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 67 GHz |