
| : | HMD8704F |
|---|---|
| : | RF Power Dividers/Splitters |
| : | SOSHIN ELECTRIC |
| : | RF POWER DIVIDE |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SOSHIN ELECTRIC |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W x 0.031" H (2.00mm x 1.25mm x 0.80mm) |
| Insertion Loss | 0.53dB |
| Specifications | Isolation (Min) 15dB, 20.2dB Return Loss, 2° Imbalance (Max) |
| Frequency | 2.3 GHz ~ 5 GHz |