
| : | HMD6715D-HYB4500 |
|---|---|
| : | RF Directional Coupler |
| : | SOSHIN ELECTRIC |
| : | RF HYBRID COUPL |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SOSHIN ELECTRIC |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric), 5 PC Pad |
| Frequency | 3.2GHz ~ 5.5GHz |
| Insertion Loss | 0.23dB |
| Applications | General Purpose |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 28.9dB |
| Supplier Device Package | 1210 |