
| : | HHM1732B1 |
|---|---|
| : | Balun |
| : | TDK Corporation |
| : | BALUN 4.9GHZ-5. |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | HHM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency Range | 4.9GHz ~ 5.95GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 100Ohm |
| Insertion Loss (Max) | 1.0dB |
| Return Loss (Min) | 10dB |
| Phase Difference | 180° ±10° |