
| : | 9100-0002-95 |
|---|---|
| : | RF Shields |
| : | Leader Tech Inc. |
| : | EMI VENT PANEL |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Leader Tech Inc. |
| Series | 9100 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Type | Shield, 1-Piece |
| Length - Overall | 4.000" (101.60mm) |
| Ventilation | Vent Holes in Pattern |
| Width - Overall | 4.000" (101.60mm) |
| Height - Overall | 0.725" (18.42mm) |